اصلاح کردن ترانه تصویر ارتباط تصویری

اصلاح کردن: ترانه تصویر ارتباط تصویری اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری مرد زن نمای اینترنت

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت:مردی که با نشانه اخاذی از پسران در شبکه‌های اجتماعی خود را دختر معرفی می نمود به وسیله پل

دستگیری مرد زن نمای اینترنت

دستگیری مرد زن نمای فضای مجازی

عبارات مهم : معرفی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت:مردی که با نشانه اخاذی از پسران در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خود را دختر معرفی می نمود به وسیله پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ مرتضوی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترساندن انتشار تصویرهای شخصی و خانوادگی وی قصد اخاذی از او را دارد بررسی عنوان در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

دستگیری مرد زن نمای اینترنت

وی افزود: شاکی که پسری جوان است در بیانات خود عنوان داشته مدتی پیش در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با فرد ناشناسی که خود را دختر جوانی به اسم «محبوبه» معرفی می نموده آشنا می شود و به قصد ازدواج با وی فیلم ها و تصویرهای شخصی و خانوادگی خود را در اختیار او قرار می دهد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: آن فرد با هویت مجازی بعد از دریافت اطلاعات شخصی شاکی عوض کردن واکنش‌ها داده و از او تقاضای مبلغ 100 میلیون ریال می نماید تا فیلم ها و تصویر هایش را در اینترنت منتشر نکند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت:مردی که با نشانه اخاذی از پسران در شبکه‌های اجتماعی خود را دختر معرفی می نمود به وسیله پل

سرهنگ مرتضوی گفت: با جمع آوری شواهد و مستندات مورد نیاز و کارها تخصصی در اینترنت نهایتاً متهم که خود را در اینترنت دختر معرفی می کرد پسری جوان به هویت «رضا.ص» شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی ارشد ادامه داد: متهم در مواجهه با مدارک و مستندات این پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و به چندین مورد دیگر اخاذی و دریافت پول و کارت شارژ از بازدیدکنندگان شبکه مجازی اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه جعل و عوض کردن هویت در اینترنت و به خصوص اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … امر سهل و متدوال هست، افزود: لذا بازدیدکنندگان نباید به آسانی با هر کسی که در اینترنت یا اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دوست شده است اعتماد کرده و اطلاعات شخصی و محرمانه خود مثل فیلم، تصویر و… را در اختیار دوست اینترنتی قرار دهد.

دستگیری مرد زن نمای اینترنت

سرهنگ مرتضوی با بیان اینکه اصل اعتماد در فضای سایبر و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … بسیار حائز اهمیت است و نباید به هیچ عنوان با افراد غریبه در اینترنت ارتباط برقرار کرد و یا اطلاعات شخصی و شخصی خود را در اختیار آنها قرار داد، گفت: حفظ حریم شخصی در این فضا در گام اول بر عهده خود بازدیدکنندگان است که باید با رعایت موارد راحت مانع از دست اندازی دیگران به حریم شخصی خود می شوند.

واژه های کلیدی: معرفی | تلگرام | اطلاعات | اینترنت | اینترنتی | فضای مجازی | اینستاگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs