اصلاح کردن ترانه تصویر ارتباط تصویری

اصلاح کردن: ترانه تصویر ارتباط تصویری اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وزیر اطلاعات مجبور شده است بود بگوید دری اصفهانی جاسوس نیست/ کذب است ، کریمی قدوسی/ وزارت اطلاعات

روابط عمومی وزارت اطلاعات در پاسخ به بیانات کریمی قدوسی یادآور شد که اعلام نظر این وزارتخانه در خصوص پرسشها و مباحث مرتبط کاملاً تخصصی بوده و مستند به نظرات متق

وزیر اطلاعات مجبور شده است بود بگوید دری اصفهانی جاسوس نیست/ کذب است ، کریمی قدوسی/ وزارت اطلاعات

کریمی قدوسی: وزیر اطلاعات مجبور شده است بود بگوید دری اصفهانی جاسوس نیست/ وزارت اطلاعات: کذب است

عبارات مهم : اطلاعات

روابط عمومی وزارت اطلاعات در پاسخ به بیانات کریمی قدوسی یادآور شد که اعلام نظر این وزارتخانه در خصوص پرسشها و مباحث مرتبط کاملاً تخصصی بوده و مستند به نظرات متقن کارشناسان حوزه های متفاوت است.

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه وزارت اطلاعات بدهید شرح است: در پی انتشار خبری مبنی بر بیانات آقای کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ادعای این که “وزیر اطلاعات را مجبور کرده اند بگوید آقای دری اصفهانی جاسوس نیست ” روابط عمومی وزارت اطلاعات ضمن تکذیب بیانات نامبرده اعلام می دارد هرگونه اعلام نظر این وزارتخانه در خصوص پرسشها و مباحث مرتبط کاملاً تخصصی بوده و مستند به نظرات متقن کارشناسان حوزه های متفاوت است .

وزیر اطلاعات مجبور شده است بود بگوید دری اصفهانی جاسوس نیست/ کذب است ، کریمی قدوسی/ وزارت اطلاعات

کریمی قدوسی چندی قبل طی سخنانی در ورامین عنوان کرد: وزیر اطلاعات را مجبور کردند تا مصاحبه کند و بگوید که دری اصفهانی جاسوس نیست. در این باره نیز از وزیر اطلاعات سئوال پرسیده ایم که به زودی در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

واژه های کلیدی: اطلاعات | وزارت اطلاعات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs