اصلاح کردن ترانه تصویر ارتباط تصویری

اصلاح کردن: ترانه تصویر ارتباط تصویری اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (470)

عبارات مهم : ترانه

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

عذر خواهی ما را به علت تاخیری که در ساعت انتشار مطلب امروز پیش آمده، پذیرا باشید. راستش تا همین یک ساعت پیش دنبال تصویر و سوژه بودیم تا مطلب خشک و خالی نباشد، البته تلاشمان خیلی موفقیت آمیز نبود و هر آنچه در چنته داریم، در ادامه تقدیمتان خواهد شد.

شروع میکنیم با تصویر یادگاری امید زندگانی بازیگر و مجری خوب سینما و تلویزیون در یک مراسم خوش حالی خیریه، در کنار یک آقا پسر گل که یکی از عزیزان تحت تکلف همین موسسه ای است که بانی این مراسم خوش حالی خیریه بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

باز هم عمل خیر و باز هم علی کریمی و مهتاب کرامتی که به صورت گسترده و همه جایی در این فعالیت های خیرخواهانه حضور دارند. امیدواریم هر لحظه سلامت باشند و این اقداماتشان بی پاسخ نماند که نخواهد ماند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

هومن برق نورد و همسرش در کنار رضا پاپی یکی از خوب های تئاتر کمدی، بعد از تماشای نمایش وی و گروهش.

شبنم قلیخانی با این پست تولد خواهر عزیزش شیدا زن را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

چهارچرخ سواری سلین زن و بابا بهداد در سواحل شمال.

خود شاهد احمدلو هم باورش نمیشد یک روز تصویر او در کنار همسرش را در مطلبمان کار کنیم.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

خلوت پدر و پسری ارژنگ امیرفضلی و پدر هنرمندش حسین امیرفضلی که یکی از خوب های تئاتر و رادیو در دهه چهل و پنجاه بود. روحش شاد و یادش گرامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

سپیده خداوردی در کنار یک جام مناسب جهت روزه داران ایرانی که در سحری و افطار خود را با آن سیراب کنند.

خودتان وخامت اوضاع را ببینید که کار به کجا کشیده که باعث شده است تصویری نه چندان معتبر از یک صفحه غیر رسمی و مربوط به زمستان سال گذشته که علی انصاریان آن را لایک کرده را در مجموعه قرار دادیم.

سلفی مه لقا باقری و سروش جمشیدی، زوج موفق و محبوب مجموعه دورهمی که قصه آن هم به سر رسید.

بهمن هاشمی طوری نوشته “افتخاری دیگر” که در ابتدا خیال میکنی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی افزایش کرده! از این تصویر میتوان جهت تدریس و تفهیم دقیق عبارات “شعف” و “استیصال” در مدارس استفاده کرد. در ضمن بهمن جان، صالح علا درست هست، نه اعلا!

سلفی ساناز میرشاهی و ترلان پروانه دو بازیگر نوجوان در پشت صحنه کار جدیدشان. صورت زن میرشاهی تلفیقی از بهاره افشاری و پریناز ایزدیار است.

علی جان جهت این سبک بازی ها نیازی به سخت افزار نبود و با همان نرم افزار تا 120 گونه نادر جانوری را هم میشد عملی کرد.

حنیف عمران زاده، اشوان، امید دنیا و سایر دوستان در یک دورهمی فوتبالی. امید به آرش میراحمدی هم اشاره کرده که ما هر چه گشتیم او را پیدا نکردیم. احتمالاً پشت دوربین داشته این تصویر را از دوستان میگرفته است.

بهرام افشاریِ فوکوس، در کنار هادی کاظمیِ فلو و احمد مهرانفرِ خیلی فلو!

سیاوش خیرابی؛ نخستین انسانی که توانست در زیر آب، رپ بخواند.

پست عجیب رضا توکلی. یکی از مبهم ترین پست هایی که تا به حال در اینستاگرام آپلود شده است هست. تنها چیزی که قابل تشخیص هست، تصویر کاریکاتورایز شده است ی خودش و باران کوثری است.

مصطفی زمانی، ترانه علیدوستی و دوست عزیزشان در پشت صحنه شهرزاد 2. البته ترانه این روز ها در ژاپن به سر میبرد که احتمالاً در مرخصی و یا تعطیلات بین کاری هستند. شاید هم کار را بخاطر سفر ترانه تعطیل کرده اند!

نخیر.. این قصه سر دراز دارد :))) آرزوی صبر داریم جهت جناب رئیسیِ عزیز، تولیت محترم آستان قدس رضوی. هم بخاطر مصیبت وارده به خانواده محترمشان، و هم بخاطر بلای خانمان سوزی که شاهدش هستید!

تتلو بعد از خداحافظی اش در بالا، این بوس را روانه ما کرد و عازم تمرینات تیم ملی فوتبال روسیه شد.

استقبال خاص مدیر جمهور روسیه از استاد.

مریم کاویانی و اکبر عبدی و همکارشان در یک مراسم افطاری. هیچگاه فکر نمیکردیم که وعده مقدس افطاری هم به یکی از نماد های تجملگرایی و پز در جامعه تبدیل شود. البته این پدیده تازه نیست ولی خب شدتش سال به سال زیاد میشود.

امیرحسین مدرس تصویری از خود در آزمون گریم یک سریال به اشتراک گذاشته هست. سریال که به گفته ی امیرحسین به آخر نرسید. خود جناب مدرس به کاراکترِ این گریم اشاره ای نکرده ولی میتوان حدس زد که مربوط به مرحوم حاج احمد آقا خمینی (ره) باشد.

سلفی صمیمانه حمید خان جبلی و مانی نوری در جایی که به آن اشاره ای نشده است.

هومن سیدی و یک جمله سنگین که وقت میبرد بعد از شنیدن آن کمر راست کنیم.

ما به جهنم، خودِ کامبیز از این نقش های تکراری خسته نشده است؟! تا کِی قرار است لات و داش مشتی باشد؟!

مائده زن طهماسبی هستند، از آن پست های “صرفا جهتِ پر کردن مطلب”.

سلفی دورهمی ای ها در روز نهایی فیلمبرداری آن. آرزوی موفقیت داریم جهت این تیم موفق، مخصوصاً مهران خان مدیری.

یغما جان پیش از به نمایش کشاندن قیلوله تان، یک دستمال خیس به دیوار میکشیدید تا چرک دیوار انقدر توی ذوق نخورد.

بدن علی انصاریان دیگر بیش از این نمیکشد.

خب سحر زن الآن وظیفه چیست؟ بگشاییم یا بریندیم؟!

قاب خانوادگی دیدنی مهناز افشار، مربوط به زمستان سال گذشته.

شما حمید هستی. هنرمندی خوب از خطه آبادان.

گویا بهنوش بختیاری بیش از حد تحت تاثیر رفیق صمیمی اش بهاره رهنما قرار گرفته است و در بحث های غیر هنری هم ایشان را الگو قرار داده!

دقیقاً یک سال پیش بود که نیرومند زیبای موسیقی ایران، آخرین آکورد خود را نواخت و با دلی پر از همهمه نامردان صبح، مرد تنهای شب رفت و ابدی شد. روح حبیبِ نازنین شاد.

ممنون از همراهیتان در این روز های بی سوژگی. به امید خدا در روزهای آینده با دست پر باز خواهیم گشت. تا فردا یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ترانه | تصویر | ارتباط | تصویری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (470)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs